T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü

Gölbaşı Devlet Hastanesinden İlçe Halkına Bir Hizmet Daha Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018

Uzman Doktor kadrolarıyla güçlenen Gölbaşı Devlet Hastanesi’nde bundan böyle halkımıza engelli sağlık kurulu raporu verilmeye başlanacaktır.

Konu hakkında bir açıklama yapan Başhekim Dr. Selim KUŞAĞLI: ”Hastanemizin uzman hekim kadrosunun son zamanlarda yapılan atamaların tamamlanmasıyla birlikte, çevre illerden tedavi için hastanemize başvuran vatandaşlarımıza da hizmet vermeye başladık. Böylece hastanemizde tedavi gören hasta sayısı iki katına ulaşmıştır. İlçemizde yıllardır eksikliği hissedilen ve ilçe halkı tarafından da sık sık dile getirilen sağlık kurulu raporu artık hastanemizde verilebilecektir. Söz konusu rapor için ilçe dışına giden hem maddi hem de manevi olarak yıpranan ilçe halkı artık bu raporlarını hastanemizden alabileceklerdir. 14 Mayıs 2018 tarihinden itibaren hastanemizde perşembe günleri sağlık kurulu raporu verilmeye başlanacaktır. Bu tarihten itibaren hastanemiz tam teşekküllü devlet hastanesi unvanını alacaktır. Bu zamana kadar sağlık alanında birçok ilki ve yeniliği ilçe halkımızın hizmetine sunduğumuz gibi bundan sonra da hasta ve çalışan odaklı hizmetlerimize devam edeceğiz.” dedi.

Dr. Selim KUŞAĞLI sözlerine şöyle devam etti: “Bilgisayarlı Tomografi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Sağlık Kurulu Raporu vb. üst seviye sağlık hizmetlerini vatandaşlarımıza sunmamız noktasında bizlerden her türlü katkı ve desteklerini esirgemeyen başta TBMM Başkan Vekilimiz Sayın Ahmet AYDIN olmak üzere tüm milletvekillerimize ve İl Sağlık Müdürümüz Uzm. Dr. ÖZ’e sonsuz teşekkürlerimizi sunarım.”

  • 2 Golbasi Devlet Hastanesinden İlce Halkina Bir Hizmet Daha.jpg
  • 1 Golbasi Devlet Hastanesinden İlce Halkina Bir Hizmet Daha.jpg


Paylaş