T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğü

Ağız Diş Sağlığı Mekrezi Diş Hekimlerine Malatya’da İmplant Kursu Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018    Adıyaman Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Diş hekimlerine hizmet içi eğitim çerçevesinde bilgi ve becerilerini arttırmaya yönelik temel implant kursu verildi.

      Konuyla ilgili olarak ADSM Başhekimi Burhaneddin KÖMÜROĞLU düzenlenen kursta Dental implantlara giriş, Anatomik yapıların değerlendirilmesi, Risk faktörlülerin belirlenmesi İMPLANT planlanması, Cerrahi hazırlıklar ve Temel Cerrahi prensiplerle ilgili olarak bilgi verildiğini söyledi.

      Başhekim yardımcımız Mustafa Nafiz Ünsal’da eğitimin çok faydalı olduğunu, özellikle model üzerinde yapılan bu tür eğitimlerin hekimlerin bilgi ve beceresine arttırmaya yönelik olduğunu ve tekrarlanacağını belirtti.

       Malatya’da düzenlenen bu kursa Başhekim Burhaneddin KÖMÜROĞLU, Başhekim Yardımcısı Mustafa Nafiz ÜNSAL, Diş Hekimlerimiz Salih ÇEVİK, Mustafa PEKTAŞ, Deniz Berkay ÇİÇEK, Hüseyin GÖVEN, Gökhan SEL, Hüseyin KARADAĞ, Esra YANIK, Barış ÇAKILKAYA ve Selim YOLDAŞ katılmış olup, bu tür eğitim ve kursların daha sonrada tekrarlanacağı belirtildi.

  • ADSM Hekimlerine Malatyada Implant Kursu2.jpeg
  • ADSM Hekimlerine Malatyada Implant Kursu1.jpeg


Paylaş