Sürekli İşçi İstihdamı Kura Duyurusu
22 Aralık 2020

Dünya Sağlık Örgütü tarafından, Pandemi olarak kabul edilen COVID-19 salgını ile mücadelenin kesintisiz, etkin, yayılımının önlenmesi ve salgınla mücadelede görev yapan personeli olası riske karşı koruyabilmek amacıyla, başta Cumhurbaşkanlığımız olmak üzere bütün Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca alınması gereken tedbirlere yönelik olarak birtakım düzenlemeler yapılmış ve uygulamaya konulmuştur. 

Corona virüs vakalarının yayılmasını önlemek için en kritik önlemlerden biri de sosyal mesafe kuralına uymaktır. Bilindiği üzere enfekte olmuş bir insandan yakın mesafeden damlacık yoluyla bulaş olmaktadır. Bakanlığımız sosyal mesafe kuralını en az 1,5 – 2 m toplu ortamlarda korumayı tavsiye ediyor.

Bu kapsamda; sürekli işçi olarak atamaları Bakanlığımız tarafından Çekirdek Kaynak Yönetim Sistemi/İnsan Kaynakları Yönetime Sistemine isimleri düşen sürekli işçilerin sağlık tesislerine yerleştirme işlemleri 22.04.2020 tarih ve ekteki listede belirtilen saatlerde 10’ar kişilik gruplar halinde Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda (4.Kat) 06.04.2020 tarih ve 766 sayılı Sürekli İşçi Komisyon Tutanağında belirtildiği üzere kura ile yapılacaktır.

İş bu ilan ilgililere tebligat yerine geçecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır. 21.04.2020

 


Liste için TIKLAYINIZ.